Kutná Hora nabízí mnoho zážitků, které vám dokážeme přizpůsobit na míru. Pro váš pracovní tým nebo vaše klienty zorganizujeme netradiční teambuilding nebo event.

Zajistíme vám prohlídku královské mincovny s možností ražby pražského groše, ze které si odnesete minci s certifikátem.

Zprostředkujeme vám prohlídku chrámu sv. Barbory včetně míst, kam se běžní návštěvníci nedostanou. Velmi zajímavou součástí prohlídky je varhanní koncert s mistrem varhaníkem Viktorem Darebným. Věřte, že varhanní koncert v katedrále je neopakovatelným a dechberoucím zážitkem.

Nedaleko chrámu sv. Barbory se nachází jedna z našich malebných vinic, kde vás seznámíme s historií pěstování révy vinné a společně ochutnáme sekt, který vzniká klasickou šampaňskou metodou kvašením na lahvi. Při vydařeném počasí vás pohostíme přímo ve vinici. Nažhavíme gril, připravíme maso, ryby z místní rybárny Bylanky, čerstvou zeleninu, i vegetariánské pokrmy umíme.

Opomenout nesmíme ani Kapli Božího těla s možností rautu jak uvnitř, tak i na vyhlídce.

Cestou do kláštera sv. Voršily vás čeká komentovaná prohlídka s průvodcem. Chcete procházku ozvláštnit? A co zažít procházku po Kutné Hoře s lepými děvami, s vínapitelem a duchem Kutné Hory Mikulášem Dačickým a s Bekyní mniškou? Přesně to je Kutná Hora Nestoudná. Cestou vás čeká několik hraných scének, které nejsou úplně vhodné pro mladistvé. O zábavu je skutečně postaráno!

V klášteře sv. Voršily zajistíme servírovanou večeři a degustace naturálních vín z naší produkce. To vše doplníme o kulturní zážitek v podobě klavírního koncertu či zpěvu.

V době sklizně vás provedeme vinicí, rozdáme kbelíky, nůžky a zapojíme vás do práce. Vždyť práce ve vinařství není jen o konzumaci vína.

Jsme schopni se přizpůsobit vašim přáním a požadavkům. Nic není nemožné. 🙂

Pro bližší informace a nabídku na míru nás kontaktujte na e-mail: michal.karban@vinokutnahora.cz , tel.: +420 775 233 101

 

 

Share on facebook
Share on email
Share on twitter