Právě dnes začal náš novoroční úklid skladu. Přeci jen je potřeba nové víno někam uložit a místo máme omezené.

Na našem e-shopu tak najdete vína se sníženou cenou 30 %. 🍾 Tato exkluzivní cena trvá až do pondělí 15.1.2024, tak neváhejte a objevte i vy své oblíbence, tak jako naši kolegové. 

Lucka sáhne jednoznačně po červeném. Ať už je to lehčí Pinot Noir, který překvapí tóny mandlí, čokolády a lesních plodů. Tento Pinot se skvěle hodí i do letních večerů. Naopak rubínové Svatovavřinecké s aroma po višních v čokoládě a zralých ostružinách je jasnou volbou v tomto zimním počasí. Obě tato vína svádí nejen k posezení s přáteli, ale i k odpočinku pod dekou v doprovodu oblíbené knížky či filmu. 

Ať je teplo nebo zima Petr si rozhodně nenechá ujít Rulandské šedé 2022. Plné víno s delším závěrem, které pohladí vaše chuťové pohárky tóny po meruňkách, broskvích, lahodném medu i vanilce. „Šeďák“ si otevřete třeba ke společnému večeru s rodinou a vychutnejte si každý jeho doušek. 

Soňa sáhne nejčastěji po Ryzlincích. V létě si užívá Karlův Punk Ryzlink rýnský, který je velice osvěžující, ale teď preferuje dva ryzlinky ze Schwarzenbergské řady. Mladíka Ryzlink rýnský 2022, který je parádně pitelný, extraktivní a krásně meruňkový. Aby to nebylo jednotvárné, tak ho prokládá Ryzlinkem rýnským 2019, ten už je nazrálejší a začínají se v něm objevovat technické tóny. Ryzlinky jsou její oblíbenci pro jejich minerálnost, kterou jim dodává podloží z ruly ve vinici U všech svatých.

Ještě přemýslíte? Podívejte se do e-shopu a najděte si i vy svého oblíbence.

https://eshop.vinokutnahora.cz

Share on facebook
Share on email
Share on twitter