Teambuilding na míru Vašim potřebám

Zařiďte pro Váš tým netradiční teambuilding na úrovni. Čekají na Vás reprezentativní prostory Kláštera sv. Voršily v Kutné Hoře, kde díky skvělé akustice a Geniu loci získává prezentace zcela nový rozměr. Pohoštění v průběhu prezentační části je samozřejmostí. Odpoledne můžete strávit degustací našich vín, prohlídkou kláštera, procházkou po vinici či prohlídkou a degustací v našich sklepech. Program nastavíme kompletně dle Vašich potřeb.

Reprezentativní prostory

Prostory jsou ve starém, ale dobově zrekonstruovaném refektáři kláštera. V refektáři je vždy přijemná teplota a to i v letním období. Díky skvělé akustice místnosti je možné prezentovat i bez mikrofonu.                                             

Občerstevní z lokálních surovin

Během prezentace Vám můžeme nabídnout prvotřídní občerstvení v předem domluvené formě, mimo jiné i z vlastní produkce. Součástí nabídky je i oběd na základě vašich požadavků.                                              

Prohlídka kláštera

Zajímavá pro Vás může být i prohlídka Kláštera řádu sv. Vořšily z poloviny 18. století. Klášter nechaly vybudovat sestry Voršily, které přišly do Kutné Hory v roce 1712. 

 

Prohlídka sklepů s degustací

Zajímavý zážitek v podobě návštěvy sklepa se sklepmistrem a přechutnání vzorků z tanku a sudu v aktuální fázi vývoje. Zajímavostí je i výroba Kvevri vína, tedy metodou starou 12 000 let.

Procházka po vinících

Jedním z nejvíce odpočinkových zážitků pro Váš Tým bude jistě procházka po vinicích a hospodářství našeho vinařství. 

Při procházce načerpáte novou energii a na vlastní oči uvidíte z čeho a jak víno vyrábíme.

Degustace

Součástí programu je řízená degustace, kde se dozvíte více o víně, které vyrábíme.  Pokračovat můžete v neřízené degustaci, kde Vám bude k dispozici celý náš sortiment vín. 

 

Rádi připravíme konkrétní program dle Vašich požadavků a časového harmonogramu teambuldingu.  Připravit můžeme i dárkové balíčky pro kolegy, nebo jako dárek domů.

Od našich zákazníků

Menší degustační místnost  je vhodná pro skupiny do 20 osob. Čas v prostorech našeho vinařství si můžete zpestřit i jídlem, ku příkladu steaky, lokálními sýry, nebo třeba naši speciální škvarkovou pomazánkou.

Do velké degustační místnosti, tzv. refektáře, se vejde až 60 fanoušků dobrého vína. Při ochutnávce Vám rádi zahrajeme na klavír, který refektáři dominuje, a umocníme tak příjemnou atmosféru.