30. 1. 2020 v 18:00

Výstaviště 603 00 Brno-střed

DRŽTE NÁM PALCE!!!

**********************

Svaz vinařů ČR, pořadatel prestižní soutěže Vinařství roku 2019, uvolnil do prodeje 50 vstupenek na slavnostní vyhlášení vítězů letošního již 10. ročníku soutěže, které proběhne ve čtvrtek 30. ledna v Brně.

Slavnostní ceremoniál vyhlášení vítězů završí celou soutěž, která hodnotí jednotlivá vinařství už od září letošního roku. Galavečerem 30. ledna od 18 hodin na brněnském výstavišti v Pavilonu A3 opět provede herec a moderátor Marek Eben. Jako hudební doprovod se představí mikulovská kapela Cimbalband.

Vstupenky za 730 Kč lze objednávat na adrese www.akcesvcr.cz a jejich součástí bude kromě samotného vstupu na vyhlášení také následná degustace finálových vinařství se stylovým rautem.

Absolutním vítězem a držitelem titulu Vinařství roku 2019 se stane jeden z devíti finalistů, které reprezentují tři malá, tři střední a tři velká vinařství. Vybírat se bude z Gala Vinařství, Krásná hora a Vinařství Piálek & Jäger mezi malými, z Vinařství Bíza Čejkovice, Vinné sklepy Kutná Hora a VICAN rodinné vinařství mezi středními a mezi velkými se o vítězství v kategorii či absolutní vítězství ucházejí NOVÉ VINAŘSTVÍ, Vladimír Tetur a Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice.

Soutěž vyhlašuje a titul „Vinařství roku“ uděluje Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Národním vinařským centrem, za významné podpory Vinařského fondu ČR. Akce je pořádána pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové.

Hlavními partnery jsou i v letošním roce Albert s nabídkou finalistů v exkluzivní vinotéce v Praze na Chodově a Korunní – voda vhodná k vínu.

Více informací o soutěži naleznete na www.vinarstviroku.cz