fbpx

Nabízíme Vám níže uvedené sazenice révy vinné. 

Moštové:
Cabernet Cortis    
Chardonnay              
Pinot Noir                 
Ryzlink rýnský               
Solaris                         

 

Stolní odrůdy bílé:

Prim: hrozen je velký, barva žlutozelená, nenáročné na pěstování, snáší dobře mráz i vlhko. Odrůda dozrává začátkem září. Odolnost k houbových chorobám je dobrá. Ve většině pěstitelských oblastí je nutné ošetření proti plísni révové a padlí révovému. Odolnost k plísni šedé je dobrá. 

Gama: vhodná i pro pěstování ve skleníku. Rezistentní odrůda, bobule bílá, středně velká, sladké chuti. Dozrává začátkem září.

Talisman: hrozen je velmi velký, dužnina je pevná, chruplavá, chuť je harmonická, jemně muškátová. Odolnost houbovým chorobám a mrazu je velmi vysoká. Zraje v polovině září. Je vhodná i do okrajových oblastí. Doporučujeme pro vynikající chuťové vlastnosti a atraktivní velikost hroznů a bobulí. 

 

Stolní odrůdy modré: 

Ajvaz: středně raná stolní, modroplodá odrůda vinné révy. Hrozen je velký, nekompaktní. Bobule jsou velké, oválné, s ojíněnou, fialovomodrou slupkou. Plody dozrávají v půlce září. Odolnost proti zimním mrazům je střední, proti houbovým chorobám vysoká. Plody jsou vhodné pro přímý konzum. 

Muscat Blue: je jednou z nejoblíbenějších stolních odrůd vhodných do našich klimatických podmínek. Patří mezi interspecifické odrůdy. Hrozny jsou střední až velké. Tmavě modré bobule s příjemnou harmonickou chutí mají pevnou slupku a odolávají náletům vos i působení plísně šedé. Hrozny mají rané zrání, vydrží dlouho na keři. Jsou vhodné pro krátkodobé ukládání. Keře jsou středního růstu. Muscat blue má dobrou odolnost proti mrazům i houbovým chorobám. Odrůda je oblíbená jako solitérní keř do zahrad. Vhodné je pěstování u stěn nebo pěstování na pergolách.  

Petra:  Velmi raná modrá odrůda vinné révy se středním hroznem. dozrává koncem srpna začátkem září. Bobule mají vysokou odolnost proti mrazu a chorobám a jsou zcela bez semen. 

Cena 90,- / ks

Kontakt: Lukáš Rudolfský, tel.: 736 536 488

×

Košík